- Trwa II etap wizyty duszpasterskiej – Kolędy. Parafian odwiedzamy w dni powszednie od godz. 17.00 do 21.00, a w soboty, niedziele i Trzech Króli od godz. 15.00 do 21.00. Całościowy program kolęd znajduje się na stronie internetowej parafii www.zbawiciel.gda.pl, na tablicy ogłoszeń i w naszej gazetce „Rodzina Osowska”. Program kolęd na najbliższy tydzień:
poniedziałek, 2 stycznia: Niedziałkowskiego, Relaksowa, Regatowa, Sportowa;
wtorek, 3 stycznia: Wendy;
środa, 4 stycznia: Sołdka (+ Siedleckiego 10 i 12);
czwartek, 5 stycznia: Szalupowa, Parkingowa, Trapowa (+ Sołdka 8 i Siedleckiego 16);
piątek, 6 stycznia: Wenus, Galileusza, Dębowa, Orzechowa, Teleskopowa, Ozyrysa, Plutona;
sobota, 7 stycznia: Woźnicy, Merkurego, Jowisza, Andromedy, Urana, Strzelca, Neptuna, Plejady, Mirandy, Planetarna, Saturna;
niedziela, 8 stycznia: Nowy Świat - za torami, Malinowa, Do Jaru, Jagodowa, Borówkowa, Klonowa, Lipowa, Brzozowa, Wichrowe Wzgórze, Witrażowa, Nad Jeziorem. - W trakcie kolęd Msze św. w dni powszednie są odprawiane wg następującego porządku: rano o 7.15, 8.00 i dodatkowa o 9.00 oraz popołudniu: od poniedziałku do piątku o godz. 16.00 a w soboty popołudniu tylko o godz. 18.00 – jest to Msza św. niedzielna.Biuro parafialne w trakcie kolęd czynne jedynie w soboty od 11.00 do 13.00.
- Wszystkich uczestników ostatniego turnieju szachowego zapraszamy w najbliższy wtorek (3 stycznia) na godz. 17.00 na wręczenie dyplomów.
- W środę do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 15.30 zaprasza Róża 108 Męczenników.
- W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek o godz. 16.00 modlimy się o powołania.
- W piątek – I piątek miesiąca - przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, tradycyjnie nazywane Świętem Trzech Króli. jest to święto obowiązujące. Msze św. w porządku niedzielnym. Na mszach św. poświęcimy kredę i kadzidło. Ofiary do puszek zostaną przeznaczone na cele misyjne. Z racji Uroczystości w piątek nie ma postu.
- W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi i nabożeństwo I soboty miesiąca.
- Za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 13.30 udzielimy sakramentu chrztu św.
- Dziękujemy za dzisiejszą tacę remontowo-inwestycyjną.
- W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy naszą Parafiankę śp. Bernardę Makurath, l. 85 z ul. Izydy. W poniedziałek o godz. 11.00 odbędzie się Msza św. pogrzebowa śp. Czesława Pyraka, l. 81 z ul. Smugowej. R.I.P.
Pobierz jako PDF