- W dniu dzisiejszym nasz parafialny CARITAS prowadzi zbiórkę na opłacenie opału dla podopiecznych. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.
- Od jutra wracamy do zwykłego porządku Mszy św. w dni powszednie: rano o godz. 7.15, 8.00, popołudniu o 17.00 i 18.00.
- Dodatkowe Msze św. niedzielne już w sobotę o 17.00 i 18.00 oraz w niedzielę o 15.00 (recytowana) i 18.00. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. w dolnym kościele (wejście do dolnego kościoła schodami obok zakrystii).
- Po przerwie wznawiamy katechezy w kościele dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. I tak – w najbliższy wtorek na godz. 16.15 zapraszamy dzieci z klas 3a, 3b oraz 3c SP 81.
- We wtorek, 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o 7.15, 8.00, 17.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. będziemy święcić gromnice. Taca w tym dniu zbierana będzie na zakony kontemplacyjne naszej Archidiecezji.
- W środę, 3 lutego, przypada wspomnienie św. Błażeja. Tradycyjnie w tym dniu podczas Mszy św. będziemy udzielali błogosławieństwa św. Błażeja.
- Także w środę do wspólnej modlitwy różańcowej o 17.30 zaprasza Róża Św. Barbary.
- W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się o powołania. W piątek dodatkowa spowiedź św. I-piątkowa od godz. 16.00 do 19.30. O godz. 17.00 Msza I-piątkowa dla dzieci. Na Mszę św. o 18.00 zaprasza wspólnota "Matki w modlitwie". Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00, zakończona koronką do Bożego Miłosierdzia. W sobotę na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi i nabożeństwo I soboty miesiąca.
- Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 13.30 indywidualne błogosławieństwo małżonków Najświętszym Sakramentem. Na Mszę w o godz. 16.00 i różaniec po Mszy św. zaprasza Róża Św. Barbary.
- Za tydzień również nasza taca remontowo-inwestycyjna.
- Dziękujemy ks. Diakonowi za wygłoszone słowo powołaniowe oraz za półroczną pomoc duszpasterską w naszej parafii w ramach praktyki diakońskiej i życzmy ks. Diakonowi owocnego końcowego już etapu na drodze do kapłaństwa. Bóg zapłać!
- Jutro, w poniedziałek, o godz. 11.00 odbędzie się Msza św. pogrzebowa śp. Zdzisławy Falencikowskiej, l. 75 z ul. Cumowników. R.I.P.
Pobierz jako PDF