1. Przypominamy, że Msze św w oba święta Wielkanocne sprawowane są według porządku niedzielnego
2.Czciciele Bożego Miłosierdzia zapraszają do udziału w nowennie do Bożego Miłosierdzia - spotykamy się codziennie o godz. 15 w kaplicy Bożego Miłosierdzia. Nowenna zakończy się w sanktuarium Bożego Miłosierdzia we Wrzeszczu w sobotę po świętach czyli w przeddzień Niedzieli Bożego Miłosierdzia.
3. Informujemy, że w drugi dzień świąt Wielkiejnocy czyli jutro w czasie sumy o godz. 12 pożegnamy naszego księdza proboszcza odchodzącego na emeryturę, a za tydzień - w niedzielę 30 marca w czasie sumy o godz 12 powitamy nowego proboszcza.
4. Przy wyjściu albo od jutra w biurze parafialnym można nabyć płytę z nagranym przez TV TRWAM reportażem o naszej parafii.
5. W niedzielę za tydzień obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Zostało ono ustanowione za sprawą objawień św. s. Faustyny Kowalskiej, w czasie których sam Jezus prosił o to święto.
6.Na tablicy ogłoszeń oraz na naszej stronie internetowej znajdują się: zaproszenie na uroczystość z okazji trzeciej rocznicy śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II, komunikat dot. trzeciego dnia świeckich w kościele gdańskim , komunikat o uroczystościach odpustowych w sanktuarium Miłosierdzia Bożego we Wrzeszczu oraz o Diecezjalnym Dniu Świętości Życia w Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku – Matemblewie w dniu 31 marca 2008r.
Pobierz jako PDF