W naszej parafii w sobotę 23 maja, w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na godz. 21.30 na czuwanie z uwielbieniem. Wieczór pt. "Niech zstąpi Duch Twój" poprowadzi wspólnota Drzewo Życia.
Czuwanie zakończy się błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem o godz. 23.00.
