Intencje mszalne

Niedziela
17 listopada 2019
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
07:30
  1. †† Władysława(k) i Władysław Klein oraz zmarli z Rodziny z obojga stron
09:00
  1. ♦ dziękczynna w 3. urodziny Franciszka, z prośbą o Boże błog., opiekę MB i Św. Józefa
10:30
  1. ♦ za członków Kościoła Domowego i dzieło Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
12:00
  1. ♦ dziękczynna w 6. urodziny Antoniego, z prośbą o Boże błog., opiekę MB i Św. Józefa
13:30
  1. † Wiktoria Rakowska (10 r.śm.)
16:00
  1. † Jan Jastrowski
20:00
  1. †† Kazimierz Wykrętowicz (3 r.śm.) oraz zmarli z Rodziny Fido i Wykrętowicz
Poniedziałek
18 listopada 2019
Bł. Karoliny Kózkówny
07:15
  1. ♦ w intencji parafii
08:00
  1. † Stanisław Kibort
17:00
  1. ♦ o Boże błog., opiekę MB i Św. Józefa dla Kasi i Artema
18:00
  1. Rodzina Szensztacka: za zmarłych z rodzin Szensztackich, aby Pan Bóg okazał im miłosierdzie i obdarzył wieczną radością
Wtorek
19 listopada 2019
07:15
  1. Wolna intencja
08:00
  1. †† Jadwiga oraz zmarli z Rodziny
17:00
  1. † Bonifacy Nagadowski
18:00
  1. ♦ w intencji Grażyny, dziękując za odebrane łaski i dar zdrowia
Środa
20 listopada 2019
Św. Rafała Kalinowskiego
07:15
  1. † Maria Kiejdo (2 r.śm.)
08:00
  1. † Renata Ściesińska
17:00
  1. † Urszula Zielińska
18:00
  1. † Zygmunt (25 r.śm.)
Czwartek
21 listopada 2019
Ofiarowanie NMP
07:15
  1. † Jadwiga Gierszewska
08:00
  1. †† mama Stanisława (27 r.śm.), siostra Sabina (27 r.śm.), teściowa Maria oraz Władysław
17:00
  1. † Janusz Jabłoński (13 r.śm.)
18:00
  1. † Teresa Hirsz
Piątek
22 listopada 2019
Św. Cecylii
07:15
  1. ♦ o zdrowie dla Zenona
08:00
  1. Wolna intencja
17:00
  1. †† Jan, Klara i Albert Lademann
18:00
  1. † Tadeusz Wołejko
Sobota
23 listopada 2019
07:15
  1. Wolna intencja
08:00
  1. † Stanisława(k) Cyrocka
17:00
  1. ♦ w pewnej intencji
18:00
  1. † córka Anna Krawczyk (15 r.śm.)
Niedziela
24 listopada 2019
JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
07:30
  1. †† Adela, Jan i Joanna
09:00
  1. ♦ MARANA THA
10:30
  1. †† Artur, Leonard, Janusz, Zdzisław, Henryk, Marian oraz Rodzice z obojga stron
12:00
  1. †† Rodzice: Helena i Izydor Sarad
13:30
  1. †† Józef Wawrzyńczak (28 r.śm.) oraz Janusz Rusinowicz (23 r.śm.)
16:00
  1. †† Władysława(k) i Władysław, Józef i Janina
20:00
  1. † Eugenia Koźlik (1 r.śm.)
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
155 2.0380110740662