23 marca 2019

Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu

W sobotę, 30 marca, przypada w naszej parafii - w ramach nieustannej Adoracji w naszej Archidiecezji - całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się ona po Mszy św. o godz. 8.00 i potrwa do godz. 17.00. Zachęcamy gorąco wszystkich Parafian, grupy duszpasterskie działające w naszej parafii do Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Ofiarujmy tę Adorację w sposób szczególny w intencji naszych rekolekcji wielkopostnych.

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
68 0.13419318199158